• Koşullar
 • Kullanım Koşulları

  Seç Baklava internette geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Seç Baklava web sayfasını ve(ya) sağladığı web hizmetlerden yararlanarak hazırlanan tüm kişisel ya da kurumsal web sayfalarını ziyaret etmeniz, bu sayfayı da ziyaret edip sayfa içeriğindeki tüm bilgileri okuyarak anladığınız anlamına gelmektedir.

  Taraflara yüklenecek yasal sorumluluk ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir. Seç Baklava gizlilik politikası içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

  Seç Baklava sağladığı web hizmetlerinden yararlanılarak hazırlanan bir web sayfasında tasarım, yazılım ya da içeriklerden kaynaklanan doğabilecek herhangi bir yazılımsal ya da donanımsal zarardan sorumlu tutulamaz.

  Sitenin sorunsuz ve hatasız bir şekilde zararlı yazılımlardan arındırılış olarak web ortamında yayınlanmaya başlaması ile ilgili Seç Baklava’ya kanuni bir sorumluluk yüklenemez.

  Web sayfasında kullanılan içerikler ile ilgili tüm yasal sorumluluk sitenin hazırlanması için Seç Baklava’nın sağladığı web hizmetlerinden yararlanan gerçek ya da tüzel kişilere aittir.

  Site içi ve(ya) site dışı kullanılan tüm internet bağlantıları ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.